Cu 110 km/h, cu motocicleta prin municipiu. Tânărul de 19 ani a primit o amendă de peste 3.000...
La data de 17 iunie a.c., în jurul orei 9:40, în cadrul acțiunilor de monitorizare a vitezei de deplasare pe drumurile publice din municipiu, polițiștii Biroului Rutier au depistat un tânăr de 19 ani, din Arad, în timp ce conducea o motocicletă pe strada Eugen Popa. Aparatul radar a înregistrat o viteză de 110 km./h., depășind astfel cu +60 km./h.,…