Mai mulți primari din județul Arad, premiați de Consiliul Județean (foto)
Consiliul Județean Arad a decernat diplome unor primari din județul Arad care s-au făcut remarcați printr-o activitate specifică, în domenii în care administrația locală și comunitatea s-au făcut remarcate. „Am dorit să răsplătim, onorific, strădania unor primari, reprezentanți ai comunităților lor, pentru domenii în care aceste comunități au excelat, care au adus nu doar stabilitate locală, ci și o notorietate…