Centrul Aradului, împânzit de spații comerciale lăsate în degradare
Mai mulți cititori ai ziarului nostru ne-au solicitat să atragem atenția publică despre starea de degradare în care se află numeroase spații comerciale din orașul nostru. Multe dintre acestea se situează chiar în centrul Aradului, în apropiere de primărie. “Rugămintea noastră, a cetățenilor arădeni, se îndreaptă către primarul Aradului, căruia îi solicităm să nu mai permită atâta mizerie. Sunt foarte…