Mersul trenurilor din Gara Arad – plecări

0
143

Plecări în direcția
Pleacă la 0:41 Către București Nord Trenul IR (Curtici – Arad – Deva – Simeria – Vințu de Jos – Sebeș Alba – Sibiu – Făgăraș – Codlea – Brașov – Predeal – Bușteni – Sinaia – Ploiești Vest – București Nord)
Pleacă la 1:24 Către Curtici Trenul IR (București Nord – Ploiești Vest – Sinaia – Predeal – Brașov – Sighișoara – Mediaș – Blaj – Alba Iulia – Șibot – Oraștie – Simeria – Deva – Arad – Curtici)
Pleacă la 3:30 Către Oradea Trenul R (Arad – Utviniș hc – Sântana – Chișineu-Cris – Ciumeghiu – Salonta – Oradea)
Pleacă la 4:34 Către București Nord Trenul IR (Curtici – Arad – Deva – Simeria – Oraștie – Șibot – Alba Iulia – Blaj – Mediaș – Sighișoara – Brașov – Predeal – Sinaia – Ploiești Vest – București Nord)
Pleacă la 4:39 Către Timișoara Nord Trenul R (Arad – Aradu Nou – Timișoara Nord)
Pleacă la 5:16 Către Curtici Trenul IRN (Brașov – Codlea – Făgăraș – Sibiu – Sebeș Alba – Vințu de Jos – Simeria – Deva – Arad – Curtici)
Pleacă la 5:20 Către Brad Trenul R (Arad – Utvinișu Nou Hm – Sântana – Brad)
Pleacă la 5:39 Către Nădlac Trenul R (Arad – Arad Vest – Nădlac)
Pleacă la 5:40 Către Simeria Trenul R (Curtici – Șofronea – Arad – Radna – Săvirșin – Ilia – Deva – Simeria)
Pleacă la 5:55 Către Timișoara Nord Trenul R (Simeria – Deva – Ilia – Săvirșin – Radna – Arad – Aradu Nou – Timișoara Nord)
Pleacă la 6:17 Către Oradea Trenul R (Timișoara Nord – Ronaț Triaj Gr. D – Aradu Nou – Arad – Sântana – Chișineu Cris – Ciumeghiu – Salonta – Oradea)
Pleacă la 6:28 Către Curtici Trenul R (Arad – Șofronea – Curtici)
Pleacă la 6:32 Către Timișoara Nord Trenul IR (Baia Mare – Seini – Satu Mare – Carei – Valea lui Mihai – Săcuieni Bihor – Oradea – Salonta – Ciumeghiu – Chișineu Cris – Sântana – Arad – Aradu Nou – Timișoara Nord)
Pleacă la 7:14 Către Sânnicolau Mare Trenul R (Arad – Aradu Nou – Sânnicolau Mare)
Pleacă la 7:40 Către Timișoara Nord Trenul R (Oradea – Oradea Vest – Salonta – Ciumeghiu – Chișineu Cris – Sântana – Arad – Aradu Nou – Timișoara Nord)
Pleacă la 7:43 Către Curtici Trenul R (Arad – Șofronea – Curtici)
Pleacă la 7:51 Către Iași Trenul IR (Timișoara Nord – Vinga – Aradu Nou – Arad – Sântana – Chișineu Cris – Ciumeghiu – Salonta – Oradea – Aleșd – Șuncuiuș – Bratca – Ciucea – Huedin – Aghireș – Cluj Napoca – Gherla – Dej Călători – Beclean pe Someș – Salva – Năsăud – Ilva Mica – Măgura Ilvei – Lunca Ilvei – Vatra Dornei Băi h – Vatra Dornei – Iacobeni – Mestecăniș – Pojorâta – Câmpulung Moldovenesc – Câmpulung Est – Vama – Frasin – Gura Humorului Oraș – Suceava – Verești – Dolhasca – Pașcani – Târgu Frumos – Iași)
Pleacă la 7:58 Către Nădlac Trenul R (Arad – Arad Vest – Nădlac)
Pleacă la 8:20 Către Curtici Trenul IR (Timișoara Nord – Arad – Curtici)
Pleacă la 8:23 Către Gurahonț Trenul R (Arad – Utvinișu Nou Hm – Sântana – Gurahonț)
Pleacă la 9:06 Către Simeria Trenul R (Arad – Glogovăț – Radna – Săvirșin – Ilia – Deva -Simeria)
Pleacă la 9:11 Către Timișoara Nord Trenul IRN (Iași – Târgu Frumos – Pașcani – Dolhasca – Verești – Suceava – Gura Humorului Oraș – Frasin – Vama – Câmpulung Est – Câmpulung Moldovenesc – Pojorâta – Mestecăniș – Iacobeni – Vatra Dornei – Vatra Dornei Băi h – Lunca Ilvei – Măgura Ilvei – Ilva Mica – Năsăud – Salva – Beclean pe Someș – Dej Călători – Gherla – Cluj Napoca – Câmpia Turzii – Războieni – Aiud – Teiuș – Alba Iulia – Vințu de Jos – Șibot – Oraștie – Simeria – Deva – Ilia – Săvirșin – Radna – Arad – Aradu Nou – Timișoara Nord)
Pleacă la 10:43 Către Timișoara Nord Trenul IR (Cluj Napoca – Huedin – Ciucea – Piatra Craiului – Bratca – Șuncuiuș – Aleșd – Oradea – Salonta – Chișineu Cris – Sântana – Arad – Timișoara Nord)
Pleacă la 11:36 Către Sânnicolau Mare Trenul R (Arad – Aradu Nou – Sânnicolau Mare)
Pleacă la 12:45 Către București Nord Trenul IR (Curtici – Arad – Timișoara Nord – Lugoj – Caransebeș – Teregova – Iablanița – Băile Herculane – Orșova – Drobeta Turnu Severin – Balota – Strehaia hc – Filiași – Craiova – Caracal – Roșiori Nord – Videle – București Nord)
Pleacă la 12:50 Către Curtici Trenul R (Arad – Șofronea – Curtici)
Pleacă la 13:10 Către Sântana Trenul R (Arad – Utvinișu Nou Hm – Sântana)
Pleacă la 13:32 Către Timișoara Nord Trenul R (Arad – Aradu Nou – Timișoara Nord)
Pleacă la 14:07 Către Brad Trenul R (Arad – Utvinișu Nou Hm – Sântana – Brad)
Pleacă la 14:18 Către Sânnicolau Mare Trenul R (Arad – Aradu Nou – Sânnicolau Mare)
Pleacă la 14:23 Către Nădlac Trenul R (Arad – Arad Vest – Nădlac)
Pleacă la 14:24 Către Curtici Trenul IR (Brașov – Codlea – Făgăraș – Sibiu – Sebeș Alba – Vințu de Jos – Simeria – Deva – Ilia – Săvirșin – Radna – Arad – Curtici)
Pleacă la 14:31 Către Oradea Trenul RE (Timișoara Nord – Ronaț Triaj Gr. D – Aradu Nou – Arad – Sântana – Chișineu-Criş – Ciumeghiu – Salonta – Oradea)
Pleacă la 14:41 Către Brașov Trenul IR (Curtici – Arad – Radna – Săvirșin – Ilia – Deva – Simeria – Vințu de Jos – Sebeș Alba – Sibiu – Făgăraș – Codlea – Brașov)
Pleacă la 14:45 Către Curtici Trenul R (Arad – Șofronea – Curtici)
Pleacă la 14:49 Către Timișoara Nord Trenul R (Arad – Aradu Nou – Timișoara Nord)
Pleacă la 15:06 Către Iași Trenul IRN (Timișoara Nord – Aradu Nou – Arad – Radna – Săvârșin – Ilia – Deva – Simeria – Orăștie – Șibot – Vințu de Jos – Alba Iulia – Teiuș – Aiud – Războieni – Câmpia Turzii – Cluj Napoca – Apahida – Gherla – Dej Călători – Beclean pe Someș – Salva – Năsăud – Ilva Mica – Măgura Ilvei – Lunca Ilvei – Vatra Dornei Băi h – Vatra Dornei – Iacobeni – Mestecăniș – Pojorâta – Câmpulung Moldovenesc – Câmpulung Est – Vama – Frasin – Gura Humorului Oraș – Suceava – Verești – Dolhasca – Pașcani – Târgu Frumos – Iași)
Pleacă la 15:31 Către Simeria Trenul R (Timișoara Nord – Sinandrei – Aradu Nou – Arad – Radna – Săvirșin – Ilia – Deva – Simeria)
Pleacă la 15:31 Către Curtici Trenul IR (București Nord – Videle – Roșiori Nord – Caracal – Craiova – Filiași – Strehaia hc – Balota – Drobeta Turnu Severin – Orșova – Băile Herculane – Caransebeș – Lugoj – Timișoara Nord – Arad – Curtici)
Pleacă la 15:47 Către Chișineu Cris Trenul R (Arad – Utviniș hc – Sântana – Chișineu Cris)
Pleacă la 16:05 Către Curtici Trenul R (Arad – Șofronea – Curtici)
Pleacă la 16:10 Către Brad Trenul R (Arad – Utvinișu Nou Hm – Sântana – Brad)
Pleacă la 16:17 Către Nădlac Trenul R (Arad – Arad Vest – Nădlac)
Pleacă la 16:21 Către Simeria Trenul R (Arad – Glogovăț – Radna – Săvirșin – Ilia – Deva – Simeria)
Pleacă la 16:33 Către Sânnicolau Mare Trenul R (Arad – Aradu Nou – Sânnicolau Mare)
Pleacă la 16:42 Către Timișoara Nord Trenul R (Arad – Aradu Nou – Timi­șoara Nord)
Pleacă la 17:05 Către Baia Mare Trenul IR (Timișoara Nord – Aradu Nou – Arad – Sântana – Chișineu-Criş – Ciumeghiu – Salonta – Oradea – Săcuieni Bihor – Valea lui Mihai – Carei – Satu Mare – Seini – Baia Mare)
Pleacă la 17:55 Către Nădlac Trenul R (Arad – Arad Vest – Nădlac)
Pleacă la 17:59 Către Cluj Napoca Trenul IR (Timișoara Nord – Arad – Sântana – Chișineu-Criş – Ciumeghiu – Salonta – Oradea – Aleșd – Șuncuiuș – Bratca – Piatra Craiului – Ciucea – Huedin – Cluj Napoca)
Pleacă la 18:00 Către București Nord Trenul IRN (Arad – Radna – Săvirșin – Ilia – Deva – Simeria – Călan – Subcetate – Petroșani – Valea Sadului – Târgu Jiu – Cărbunești – Filiași – Craiova – Caracal – Drăgănești Olt – Roșiori Nord – Videle – București Nord)
Pleacă la 18:02 Către Timișoara Nord Trenul R (Arad – Aradu Nou – Timi­șoara Nord)
Pleacă la 18:38 Către Curtici Trenul R (Arad – Șofronea – Curtici)
Pleacă la 18:57 Către Simeria Trenul R (Arad – Glogovăț – Radna – Săvirșin – Ilia – Deva – Simeria)
Pleacă la 18:59 Către Timișoara Nord Trenul R (Oradea – Oradea Vest – Salonta – Ciumeghiu – Chișineu Cris – Sântana – Arad – Aradu Nou – Timișoara Nord)
Pleacă la 19:02 Către Oradea Trenul R (Timișoara Nord – Ronaț Triaj Gr. D – Aradu Nou – Arad – Sântana – Chișineu- Criş – Ciumeghiu – Salonta – Oradea)
Pleacă la 19:40 Către Sânnicolau Mare Trenul R (Arad – Aradu Nou – Sânnicolau Mare)
Pleacă la 19:45 Către Nădlac Trenul R (Arad – Arad Vest – Nădlac)
Pleacă la 19:50 Către Gurahonț Trenul R (Arad – Utvinișu Nou Hm – Sântana – Gurahonț)
Pleacă la 20:27 Către București Nord Trenul IR (Arad – Timișoara Nord – Lugoj – Caransebeș – Băile Herculane – Orșova – Drobeta Turnu Severin – Balota – Filiași – Craiova – Caracal – Roșiori Nord – Videle – București Nord)
Pleacă la 20:50 Către Timișoara Nord Trenul IR (Curtici – Arad – Timișoara Nord)
Pleacă la 21:05 Către Timișoara Nord Trenul IR (Iași – Târgu Frumos – Pașcani – Dolhasca – Verești – Suceava – Gura Humorului Oraș – Frasin – Vama – Câmpulung Est – Câmpulung Moldovenesc – Pojorâta – Mestecăniș – Iacobeni – Vatra Dornei – Vatra Dornei Băi h – Lunca Ilvei – Măgura Ilvei – Ilva Mica – Năsăud – Salva – Beclean pe Someș – Dej Călători – Gherla – Cluj Napoca – Aghireș – Huedin – Ciucea – Bratca – Șuncuiuș – Aleșd – Oradea – Sa-lonta – Ciumeghiu – Chișineu-Criş – Sântana – Arad – Aradu Nou – Timișoara Nord)
Pleacă la 21:07 Către Curtici Trenul R (Timișoara Nord – Ronaț Triaj Gr. D – Aradu Nou – Arad – Curtici)
Pleacă la 22:05 Către Nădlac Trenul R (Arad – Arad Vest – Nădlac)
Pleacă la 22:14 Către Săvirșin Trenul R (Arad – Glogovăț – Radna – Săvirșin)
Pleacă la 23:32 Către Timișoara Nord Trenul R (Oradea – Oradea Vest – Salonta – Ciumeghiu – Chișineu-Criş – Sântana – Arad – Aradu Nou – Timișoara Nord)

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.