Rezultate Liga Desavoia, etapa a 6-a

0
125

În weekend, la Bendea, s-au disputat jocurile etapei a 6-a în cele cele trei ligi la mini-fotbal pe teren artificial.

 Liga 1

Black Warriors vs Uta                                           3-11

Finante Arad vs Fc Premiere                               2-9

Mavros vs Takata                                                  5-1

Concept Line vs Royal Caffe                                4-4

Ac Luciano vs Simco                                              1-2

Fat Frumos vs Ac Metalplast                              0-3

Fc Nedav vs Gloria Bujac                                     6-8

Sistema vs Multi Bets Zadareni                          2-2

Hai Santana vs Napoli                                           1-3

 

Liga 2

RCA vs Elmo                                                           2-3

San Lorenzo vs AEA Sport                                   2-3

Yazaki vs Fs Macea                                               2-6

5 Colturi vs Fc Marti                                             4-2

Real Team vs Atletico Huf                                   0-3

Old Lady’s Team vs Arsenal                               4-2

Takata Scularie vs Men In Black                        3-5

Mfc Arad vs Sporting Soimos                             0-9

Dortmund vs Flamura Rosie                               1-4

Liga 3

Breckner Team vs Asasinii                                     5-3

DB Schenker vs No Name                                       3-0

Supernatural vs All Stars Footbal Club                5-3

Doctorii vs Ursus                                                     2-4

DIM Parneava vs RCS                                          10-1

Arad United vs Fc Constructorul Arad                4-4

Jokers vs Fc Amad                                                 3-1

Old School Fotbal vs Matrix                                 3-7

Pentru etapa a 7-a sunt programate următoarele meciuri:

 

Liga 1

Multi Bets Zadareni vs Fat Frumos                    10 octombrie 2015                       16:30

Gloria Bujac vs Sistema                                        10 octombrie 2015                       15:30

Simco vs Concept Line                                          10 octombrie 2015                       14:30

Royal Caffe vs Mavros                                          10 octombrie 2015                       13:30

Fc Premiere vs Black Warriors                           10 octombrie 2015                       12:30

Ac Metalplast vs Ac Luciano                               10 octombrie 2015                       11:30

Napoli vs Fc Nedav                                               10 octombrie 2015                       11:30

Uta 73 vs Hai Santana                                          10 octombrie 2015                       10:30

Takata Centuri vs Finante Arad                         10 octombrie 2015                       10:30

 

Liga 2

Sporting Soimos vs Real Team                           11 octombrie 2015                       18:30

Men In Black vs Mfc Arad                                   11 octombrie 2015                       17:30

Arsenal vs 5 Colturi                                              11 octombrie 2015                       16:30

Atletico Huf vs Old Lady’s Team                        11 octombrie 2015                       15:30

Fs Macea vs San Lorenzo                                     11 octombrie 2015                       14:30

AEA Sport vs RCA                                                11 octombrie 2015                       13:30

Flamura Rosie vs Takata Scularie                      11 octombrie 2015                       12:30

Fc Marti vs Yazaki                                                11 octombrie 2015                       11:30

Elmo vs Dortmund                                                11 octombrie 2015                       10:30

 

Liga 3

No Name vs Arad United                                     11 octombrie 2015                       15:30

RCS vs Ursus                                                         11 octombrie 2015                       14:30

Fc Amad vs Old School Fotbal                             11 octombrie 2015                       13:30

Supernatural vs Doctorii                                      10 octombrie 2015                       16:30

All Stars Footbal Club vs DB Schenker              10 octombrie 2015                       15:30

Matrix vs Breckner Team                                   10 octombrie 2015                       14:30

Asasinii vs DIM Parneava                                   10 octombrie 2015                       13:30

Jokers vs Fc Constructorul Arad                        10 octombrie 2015                       12:30

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.