ASTRA Vagoane Călători SA, selectează personal în vederea angajării în meseria de Sudor, pentru
punctul de lucru din Arad, în următoarele condiții:

Cerințe:

  • Absolvent de Şcoală Profesională sau Curs de calificare în Sudură;
  • Cunoştinţe de desen tehnic şi tehnici de sudare;
  • Seriozitate în îndeplinirea atribuţiilor de serviciu;
  • Experienţa în domeniu constituie avantaj.

Responsabilități:

  • Sudarea pieselor conform fişei tehnice;
  • Urmarea paşilor de producţie în procesul de construcţii metalice;
  • Asigură funcţionarea maşinilor şi uneltelor din dotare şi păstrarea curăţeniei la locul de muncă;
  • Verificarea ca piesele să fie realizate conform standardelor prin utilizarea instrumentelor de control;

Condiții:

  • Lucrul pe un singur schimb;
  • Bonuri de masa la valoarea maxima;
  • Plata orelor suplimentare (dacă este cazul);
  • Primă de vacanţă;
  • Mediu de lucru organizat şi curat;
  • Posibilitatea de lucru şi dezvoltare într-un mediu dedicat performanţei, fabricarea de vagoane de călători și
    tramvaie.
  • Prin aplicarea/ trimiterea CV sunteți de acord cu prelucrarea datelor dumneavoastră cu caracter personal;
  • Termen de păstrare CV: 6 luni.
  • CV se poate trimite pe adresa andrei.hulka@avcactive.com sau depune la sediile noastr din Arad, str. Petru
    Rareș, nr. 1-3 sau Arad, Calea Victoriei nr. 33-35;
  • Persoană de contact: Andrei Hulka 0790 000 220

Lasă un răspuns

Recomandările redacției